COVID-19 КОРОНАВІРУС

 Київська обласна дитяча лікарня

на сторожі здоров’я малюківРезультат пошуку зображень за запитом коронавірус

Шановні   батьки! Знаємо що всі ви занепокоєнні, ситуація  спричинена  коронавірусною інфекцією серйозна, ніхто цього не заперечує, але не можна стверджувати, що медичні заклади не готові до пандемії.

З коштів які виділені  рішенням сесії Кивської обласної ради  на протидію  COVID-19    нашою лікарнєю   додатково   були придбані  засоби індивідуального  захисту, а саме  маски та респіратори, захисний  одяг  та  медичне обладнання: апарат штучної вентиляції легень,  пульсоксисметри і інфузомати.  В лікарні достатній запас лікарських засобів та виробів медичного призначення для симптоматичного лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Лікарі та медичні  сестри пройшли відповідне навчання. В закладі  функціонує    відділення  інтенсивної терапії та анестезіології  в якому допомогу хворим діткам  надають досвіченні лікарі. Прохання зберігати спокій та виконувати  всі  рекомендації  з профілактики  інфікування  коронавірусом.

При перших ознаках хвороби-  звертайтеся  до   сімейного лікарня!

Медики   мають чіткі алгоритми дій.  Наша Лікарня працює в звичайному режимі.

В умовах надзвичайного стану  допомога персоналу лікарні  прийшла   від Києво-Святошинської районної державної адміністрації, був виділений транспорт  і  медики мали змогу доїхати  до  лікарні.

Ми піклуємось  про Вас. Будьте здорові!

 

 

Забезпеченність засобами індивідуального захисту. станом на 24.03.2020

Захисний одяг