- Всі лікарі
- Педіатр
- ЛОР
- Хірург
- Ендокринолог
- Отоларинголог
- Стоматолог
- Уролог
- Алерголог
- Гастроентеролог
- Дерматовенеролог
- Гінеколог
- Інфекціоніст
- Ортопед
- Рентгенолог
- УЗД
- Функціональна діагностика
- Ендоскопіст
- Логопед
- Фізичний терапевт
- Ерготерапевт
- Анестезіолог
- Психіатр
- Неонатолог
- Невролог
- Нефролог
- Кардіоревматолог
Вежичаніна Людмила Миколаївна
Завідувач відділення, педіатр вищої категорії
Грабар Світлана Леонідівна
Зав. відділення, ендокринолог дитячий вищої категорії
Наіста Сергій Юрійович
Завідувач відділення, хірург дитячий вищої категорії
Кабанець Олена Анатоліївна
Лікар ультразвукової діагностики, ендокринолог дитячий вищої категорії
Мазманішвілі Людмила Володимирівна
Лікар ультразвукової діагностики, ендокринолог дитячий вищої категорії
Микитюк Анна Вікторівна
Педіатр, завідуюча центром орфанних захворювань
Продан Тетяна Миколаївна
Завідувач відділення, невролог вищої категорії
Вежичаніна Людмила Миколаївна
Завідувач відділення, педіатр вищої категорії
Кирилович Марія Сергіївна
Кирилович
Микитюк Анна Вікторівна
Педіатр, завідуюча центром орфанних захворювань
Ярута Світлана Петрівна
Лікар-педіатр вищої категорії
Бур Алла Миколаївна
Педіатр
Гоцуляк Володимир Андрійович
Отоларинголог дитячий
Салій Сергій Анатолійович
Отоларинголог дитячий
Наіста Сергій Юрійович
Завідувач відділення, хірург дитячий вищої категорії
Боровик Ігор Миколайович
Хірург дитячий вищої категорії
Слєпов Євген Олексійович
Хірург дитячий вищої категорії
Позняк Віталій Васильович
Торакальний хірург вищої категорії
Боженко Алла Володимирівна
Хірург дитячий вищої категорії
Гвінджилія Медея Борисівна
Хірург дитячий вищої категорії
Химич Михайло Дмитрович
Хірург дитячий вищої категорії
Вовк Ігор Миколайович
Хірург дитячий вищої категорії
Грабар Світлана Леонідівна
Зав. відділення, ендокринолог дитячий вищої категорії
Кабанець Олена Анатоліївна
Лікар ультразвукової діагностики, ендокринолог дитячий вищої категорії
Мазманішвілі Людмила Володимирівна
Лікар ультразвукової діагностики, ендокринолог дитячий вищої категорії
Єфименко Дмитро Геннадійович
Дитячий отоларинголог
Лотецька Ірина Василівна
Стоматолог дитячий вищої категорії
Мілян Тетяна Антонівна
Алерголог дитячий вищої категорії
Гоцуляк Тетяна Григорівна
Гастроентеролог дитячий вищої категорії
Войтушенко Галина Миколаївна
Дерматовенеролог дитячий вищої категорії
Сорокопуд Ольга Олександрівна
Гінеколог дитячого та підліткового віку вищої категорії
Патока Віра Сергіївна
Завідуюча інфекційним відділенням, інфекціоніст дитячий
Проскурня Павло Іванович
Ортопед травматолог дитячий
Яцуляк Михайло Богданович
Дитячий ортопед-травматолог
Романюк Володимир Олександрович
Рентгенолог вищої категорії
Кабанець Олена Анатоліївна
Лікар ультразвукової діагностики, ендокринолог дитячий вищої категорії
Боровик Раїса Василівна
Лікар з ультразвукової діагностики вищої категорії
Філоненко Тетяна Володимирівна
Лікар ультразвукової діагностики вищої категорії
Шпак Людмила Григорівна
Завідувач відділення, лікар функціональної діагностики вищої категорії
Романюк Оксана Іванівна
Лікар функціональної діагностики вищої категорії
Шершьова Елеонора Олександрівна
Ендоскопіст
Домнік Олександа Андріївна
Ендоскопіст
Чубенко Світлана Володимирівна
Логопед
Содикова Юлія Олегівна
Фізичний терапевт
Князєва Ольга Анатоліївна
Дитячий психіатр
Цвілій Олена Віталіївна
Завідуюча відділенням недоношених та патології новонароджених, неонатолог
Продан Тетяна Миколаївна
Завідувач відділення, невролог вищої категорії
Корнієнко Галина Миколаївна
Невролог вищої категорії
Шиманська Анжела Юріївна
Невролог дитячий вищої категорії
Бандур-Ємельянова Тетяна Володимирівна
Лікар-невролог дитячий вищої категогії
Мевша Валентина Віталіївна
Нефролог дитячий вищої категорії