Програми

На базі Київської обласної дитячої лікарні проводяться наступні програми:

Лікарня, доброзичлива до дитини

unicefwho«Лікарня, доброзичлива до дитини» – це заклади охорони здоров’я України, які надають допомогу матерям та дітям   відповідно до  вимог  Розширеної Ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини». В основу Ініціативи  покладені Принципи підтримки грудного вигодовування. Даний статус присвоюється рішенням Координаційної ради міністерства охорони здоров’я України.


Клініка, дружня до молоді

logo«Клініка, дружня до молоді» – це медичний заклад, який надає комплексну медико-психо-соціальну допомогу підліткам та молоді з метою збереження їх здоров’я, що обумовлено специфікою їх віку.

Кабінет медико-соціальної допомоги підліткам та молоді надає комплексну медико-психо-соціальну допомогу молодим людям ( від 14-24 років) з метою збереження їх здоров’я. До ваших послуг консультації педіатра, психолога, уролога, гінеколога, дерматолога.


Чиста лікарня безпечна для пацієнта

З метою розповсюдження знань про ВЛІ та організацію заходів безпеки, в Україні з 2008 року активно функціонує Асоціація «Служба організації інфекційного контролю».

15Асоціація була заснована на базі німецької науково-
дослідницької лабораторії др.Рьодгера, керується сучасними принципами організації санітарно-епідеміологічного режиму закладу охорони здоров’я. Основна місія служби – збереження здоров’я персоналу та пацієнтів закладів. Ефективна програма інфекційного контролю забезпечує скорочення витрат закладів, дозволяє зекономити кошти, необхідні для фінансування інших потреб установи.